Громадський портал відкритих даних міста Рівне - це портал відкритих міських даних. Він містить дані у машиночитному форматі про різні сфери життя міста Рівне (освіта, екологія, дозвілля, транспорт, кримінал, медицина та інші).

На порталі завантажено набори даних, які були отримані у відповідь на інформаційні запити до місцевих органів влади.

Цей ресурс був створений для того, щоб громадяни могли отримати потрібну інформацію про своє місто у зручному форматі, активісти та розробники - дані для аналізу, розробки сервісів для міста, а бізнес та влада - можливість покращити свою роботу.

Наразі в Україні, особливо на місцевому рівні, існує проблема з отриманням відкритих даних (в машиночитному форматі). Тому Громадянська мережа ОПОРА та TechSoup в рамках проекту Дані міст працює в напрямку розвитку відкритих даних в містах України, щоб було розуміння “для чого” та “для кого” потрібно відкривати дані, які з них є пріорітетними для місцевих мешканців, активістів, бізнесу та влади, та які відкривати дані технічно правильно.

Громадський портал відкритих даних міста Рівне - це майданчик для всіх бажаючих не тільки створювати на основі вже отриманих нами даних сервіси для міст, для громадян, для бізнесу та влади, а й пропонувати, надавати свої набори даних, отримані у відповіді на запити або в результаті власної діяльності.

Запропонувати або надати свої набори даних Ви можете надіславши на електронну скриньку danimist@opora.org.ua з темою листа "Пропонуємо набір/набори даних"

Портал розроблений на відкритій платформі CKAN. Для даних ми використовуємо Creative Commons Attribution License, яка дозволяє всім користувачам повторно використовувати, поширювати дані, що містяться на порталі з обов’язковим посиланням на джерело даних.

Громадський портал відкритих даних міста Рівне розроблено в рамках всеукраїнського проекту Дані міст, який реалізовує Громадянська мережа ОПОРА та TechSoup за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).